Oznámení

Google Geocoding API error: Couldn't find passed in address (http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.6081958&y=49.1957209&z=15&source=firm&id=2004193&q=Advok%C3%A1tn%C3%AD%20kancel%C3%A1%C5%99%20JUDr.%20Martina%20Mikolajczykov%C3%A1).

Advokátní kancelář JUDr. Martiny Mikolajczykové

Právo a služby v oborech práva obchodního a občanského, pracovního a rodinného práva, trestního a insolvenčního práva. Řeším spory z těchto vztahů vyplývající.

Hlavním zaměřením advokátní kanceláře je občanské právo – převody nemovitostí, řešení otázek spojených se společným jměním manželů, smluvní agenda, obchodní právo – obchodní společnosti - jejich zakládání a změny v obchodních společnostech, smluvní agenda, trestní právo, zastupování klientů jak ex offo, tak klientů na základě udělených plných mocí, pracovní právo, privatizace bytového fondu, rodinné právo – rozvodová problematika a insolvenční právo. Dlouhodobě se věnujeme i nadačnímu právu. Pro klienty připravuje JUDr. Martina Mikolajczyková jak smluvní agendu, tak je zastupuje před soudy všech stupňů a před správními orgány a taktéž v rámci rozhodčích řízení. Klient se může spolehnout na komplexní řešení svých problémů ve všech oblastech práva. V rámci poskytovaných služeb poskytuje naše kancelář klientům pružnost, flexibilitu, kdy základem poskytovaných právních služeb jsou požadavky a potřeby klienta. S ohledem na zkušenosti z praxe je naše kancelář schopna klientům poskytnout několik variant řešení a nalézat pro ně co nejvýhodnější řešení. Advokátní kancelář je schopna splnit všechny požadavky na externí právní služby, které si klient bude klást. Výhodou je i úzká spolupráce s daňovým poradcem, účetní společností, notářem a exekutorem, takže nabídka služeb je ucelená a komplexní.

Adresa firmy

  • Ulice: Rašínova 103/2
  • PSČ: 602 00
  • Město: Brno
  • Kraj: Jihomoravský kraj
  • Země: Česká republika

Kontakt firmy

  • Telefon: 724 304 834
  • E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 71465065

Firma na mapě